EESTI 2007. A. KOOLIDE MÄLUMÄNGUMEISTRIVÕISTLUSTE EELVOOR 11.02.07.
Finaali pääsevad
mõlemas vanuserühmas kõik võistkonnad, kes on joone
peal; lisaks joone
all olevad maakondade võitjad. Finaali mängukoht on
täpsustamisel.
1.
Viimsi Keskkool I 58
(Harju maakonna võitja)
2.
Kolga Keskkool I 54
3. Juuru Gümnaasium 52
(Rapla maakonna võitja)
4.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 51
(Pärnu maakonna võitja)
Vinni-Pajusti Gümnaasium 51 (Lääne-Viru
maakonna võitja)
6.
Emmaste Põhikool I 48
(Hiiu maakonna võitja)
Jõgeva
Ühisgümnaasium 48
(Jõgeva maakonna võitja)
Kohila Gümnaasium II 48
Tõrva
Gümnaasiumi 9.A 48
(Valga maakonna võitja)
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 48 (Võru maakonna võitja)
11.
Käina Gümnaasium 46
Tallinna Inglise Kolledzh 46
Tartu Kommertsgümnaasium I 46
(Tartu maakonna võitja)
14. Jüri Gümnaasium 45
Viljandi Maagümnaasium 45 (Viljandi
maakonna võitja)
16. Aruküla Põhikool (Harjumaa) 44
Kohila Gümnaasium I 44
Tallinna Kivimäe Põhikool 44
Türi Gümnaasium 44
(Järva maakonna võitja)
20.
Hagudi Põhikool 43
Kuressaare Gümnaasium 43 (Saare
maakonna võitja)
Märjamaa Gümnaasium 43
Paikuse Põhikool 43
Tallinna Arte Gümnaasium 8.kl. 43
26. Muhu Põhikool I 42
Tallinna Arte Gümnaasium 9.kl.I 42
Tallinna Arte Gümnaasium 9.kl.II 42
29. Haapsalu Gümnaasium 8a 41 (Lääne maakonna
võitja)
Kose Gümnaasiumi II 41
Leie Põhikool 41
Pärnu Koidula Gümnaasium, 8a 41
33. Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
8a 40
Oru Põhikool II (Harjumaa) 40
Tallinna Audentese Gümnaasium
I 40
37.
38.
Kuressaare Vanalinna Kool II 38
Pärnu Kuninga
põhikool, 8.-9. klass 38
Taebla Gümnaasium I 38
Tallinna Audentese Gümnaasium
II 38
Tarvastu Gümnaasium - 38
44.
Emmaste
Põhikool II 37
Lauka Põhikool 37
47.
Antsla
Gümnaasium 36
Oru Põhikool I (Harjumaa) 36
Kolga Keskkool II 36
Kuusalu Keskkool 36
Luunja Keskkool 36
Orissaare Gümnaasium 36
Viljandi Valuoja Põhikool
36
Taebla Gümnaasium II 36
55. Parksepa Keskkool
35
56. Kehra Keskkool 34
Palade Põhikool II 34
Pärnu Koidula Gümnaasium, 9a 34
Rapla Vesiroosi
Gümnaasium I 34
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
34
61.
Häädemeeste Keskkool 33
Kose Gümnaasium I 33
Palade Põhikool I 33
Rapla Ühisgümnaasium
33
Tallinna 37. Keskkool 7.-8. kl 33
Tilsi Põhikool 33
(Põlva maakonna võitja)
67.
Juurikaru Põhikool 32
Kanepi Gümnaasium II 32
Paide Gümnaasium 32
Rakvere Reaalgümnaasium
32
Rapla Vesiroosi
Gümnaasium II 32
Suuremõisa Põhikool 32
73. Emmaste Põhikool III 31
74.
Haapsalu Gümnaasium 7b 30
Muhu Põhikool I 30
Viimsi Keskkool II 30
77. Paldiski Gümnaasium 29
78. Kuressaare Vanalinna Kool I 28
79.
Kuuste Põhikool - 27
80.
Lihula Gümnaasium 26
Pärnjõe Põhikool 26
Tallinna 37. Keskkool 7. kl 26
83. Jõõpre Põhikool, 8.-9. klass 25
84.
Tallinna
37. Keskkool 6. kl 24
85. Käina Gümnaasium II 23
86.
Pärnu Kuninga põhikool, 7. klass 22
Ruusmäe Põhikool
22
Viljandi C.R. Jakobsoni Gümnaasium 22
89.
Kanepi Gümnaasium I 21
90.
Jõõpre põhikool, 6. klass 20
Rapla Vesiroosi
Gümnaasium III 20
Sindi Gümnaasium 20
93. Jõõpre Põhikool, 7. klass 19
94. Krootuse Põhikool 18
95. Tõrva Gümnaasium 9a (1 võistleja) 17
96. Pärnu Kuninga Põhikool, 6. klass 9
Ida-Virumaalt
põhikoole ei osalenud
1.
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium II 68
(
2.
Tallinna Inglise Kolledzh 11a 66
(Harju maakonna võitja)
3.
Tallinna Nõmme Gümnaasium 63
4.
Tallinna Vanalinna HK Gümnaasium 62
5.
Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium I 61
(Viljandi maakonna võitja)
6.
Rapla
Vesiroosi Gümnaasium I 60
(Rapla maakonna võitja)
Tallinna Inglise Kolledzh 10a 60
8. Noarootsi
Gümnaasium 59
(Lääne maakonna võitja)
9.
Tõrva Gümnaasiumi 11.a I 58
(Valga maakonna võitja)
10.
11. Kohila Gümnaasium 56
Kose Gümnaasium II 56
Tallinna Audentese Gümnaasium
I 56
Tallinna Õismäe Humanitaargümaasium 56
Türi Gümnaasium 56
(Järva maakonna võitja)
17. Puhja Gümnaasium 55
Pärnu Koidula Gümnaasium, Kooliraadio 55 (Pärnu maakonna võitja)
19. Häädemeeste Keskkool II 53
Tallinna Audentese Gümnaasium
II 53
22. Juuru Gümnaasium 52
Jõhvi Gümnaasium 52
(Ida-Viru maakonna võitja)
Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium II 52
25. Kehra Keskkool 51
Nõo Reaalgümnaasium 51
Tallinna Arte Gümnaasium 12.kl. 51
Tartu Karlova Gümnaasium III 51
29. Kose Gümnaasium I 50
Saaremaa Ühisgümnaasium 50 (Saare maakonna
võitja)
Taebla Gümnaasium II 50
Viimsi Keskkool I 50
Vinni-Pajusti Gümnaasium Xa 50 (Lääne-Viru
maakonna võitja)
34.
Kilingi-Nõmme
Gümnaasium 49
Kuressaare Gümnaasium
II 49
Võru Kreutzwaldi
Gümnaasiumi 12. d 49 (Võru
maakonna võitja)
37. Jüri Gümnaasium 48
Orissaare Gümnaasium I 48
Vinni-Pajusti Gümnaasium X-XI 48
Võru Kreutzwaldi
Gümnaasiumi 11. b 48
41. Haljala Gümnaasium 47
Kanepi Gümnaasium I 47 (Põlva maakonna võitja)
Rakvere Gümnaasium 47
Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumi 10 kl 47
45. Kuressaare Gümnaasium
I 46
Loo Keskkool II 46
Orissaare Gümnaasium II 46
Tallinna Tehnikagümnaasium 46
Viljandi Paalalinna Gümnaasium 46
50. Jõgeva Gümnaasium 45
(Jõgeva maakonna võitja)
Tartu Karlova Gümnaasium II 45
Vinni-Pajusti Gümnaasium XIIa I 45
53. Kolga Keskkool II 44
Paide Gümnaasiumi II 44
Tallinna Arte Gümnaasium 10 kl 44
Tallinna Arte Gümnaasium 11 kl 44
Tallinna EBS Gümnaasium 12 kl 44
Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium III 44
59. Viimsi Keskkool III 43
Viljandi Maagümnaasium I 43
61.
Häädemeeste Keskkool I 42
Karksi-Nuia Gümnaasium 42
Taebla Gümnaasium I 42
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium 42
65. Antsla Gümnaasium 41
Loo Keskkool I 41
68. Jõgeva Ühisgümnaasium 40
Käina Gümnaasium I 40 (Hiiu
maakonna võitja)
Rapla Vesiroosi Gümnaasium III 40
Tallinna 21. Kool 40
Tallinna EBS Gümnaasium 11 kl. 40
73. Viljandi Maagümnaasium II 39
74.
Rapla
Vesiroosi Gümnaasium II 38
Vinni-Pajusti Gümnaasium XIIa II 38
77. Kanepi Gümnaasium II 37
Palamuse Gümnaasium 37
Tarvastu Gümnaasium 37
80. Paide Gümnaasiumi III 36
Viimsi Keskkool II 36
82. Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool 34 (kutseõppeasutus)
Käina Gümnaasium II 34
Paide Gümnaasiumi I 34
Vändra Gümnaasium 34
86. Haapsalu Gümnaasium 12b 32
Kolga Keskkool I 32
88. Tallinna Humanitaargümnaasium 31 (vene õppekeelega kool)
Tartu Forseliuse Gümnaasium II 31
90. Tõrva Gümnaasium 11a II 28
91. Paldiski Gümnaasium 26
Tõrva Gümnaasium 10a 26
93.
Sindi
Gümnaasium 24
94.