Koolikilb 2005 soojendusvõistlus Reval Open 31.10.2004

 

Järjestus (sulgudes koht üldarvestuses). Rasvases kirjas võistkonnad pääsesid otse finaali.

 

Keskkooliosa:

1. (1.) Juuru Gümnaasium                             63 punkti

2. (2.) Jõgeva Gümnaasium                            57

3. (4.-5.) Viimsi Keskool II                             51

4. (6.) Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium II   50

5.-6. (7.-8.) Orissaare Gümnaasium II                  49

         Haapsalu Gümnaasium                          49

7.-9. (9.-11.) Jüri Gümnaasium                          48

         Pärnu-Jaagupi Gümnaasium                     48

Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi Gümnaasium 48

10.-11. (12.-13.) Noarootsi Gümnaasium              46

         Tallinna 32. Keskkool                            46

12.-13. (14.-15.) Türi Gümnaasium I                   45

         Tallinna Tehnikagümnaasium I                 45

14. (17.) Vinni Pajusti Gümnaasium II                 42

15. (18.-19.) Tallinna Reaalkool                         41

16. (22.) Tamsalu Gümnaasium                         37

17.-18. (23.-27.) Vinni Pajusti Gümnaasium I         36

         Kolga Keskkool                                   36

19.-21. (29.-31) Nõo Reaalgümnaasium                33

         Orissaare Gümnaasium I                         33

         Paide Gümnaasium I                             33

22. (33.-36.) Viimsi Keskkool I                          31

 

Põhikooliosa:

1. (3.) Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium I      52

2. (4.-5.) Tallinna Inglise Kolledž I                  51

3. (16.) Orissaare Gümnaasium III                  44

4. (18.-19) Audentese Erakool                           41

5. (20.) Tallinna Inglise Kolledž III                     40

6. (21.) Türi Gümnaasium II                             39

7.-9. (23.-27) Tallinna Inglise Kolledž II               36

         Aruküla Põhikool                                 36

         Kostivere Põhikool                               36

10. (28.) Noarootsi kool I                                35

11. (32.) Paide Gümnaasium II                          32

12.-14. (33.-36.) Paide Gümnaasium III                31

         Ardu Põhikool                                    31

         Paikuse Põhikool                                 31

15. (37) Tallinna Tehnikagümnaasium II               26

16. (38.) Noarootsi kool II 5 kl                          19