Harjumaa mälumängu-meistrivõistlused

 

   IVHarjumaa Mnemofriik – Riisipere, Nissi rahvamaja  - 04.10.2003

 

                   Võitjale kuulub omapärane rändauhind – Mõtlev Mats

 

       Senised Mõtleva Matsi võitjad: Kolga KÕ, Keila linn ja Kernu Kadakas

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Külaline: EskoTasa    Mängujuhid: Tenno Sivadi  ja  Allar Viivik

 

Võistluse eripära: seni ainusosavõtjatele tasuta piirkondlik (Tallinn, Harjumaa, Raplamaa)  üritus, kusjuures auhinna said kõikmälumängus osalenud kilvarid.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.   Kolga Mõte          81 – Andres Allpere, Indrek Birkan, Jüri Liiv, Raul Raudsepp

 

2. Rae Vikerlased    74 – Jevgeni Nurmla, Andres Kasesalu, TomasLuukas, Jaan Õunpuu

 

3.   Keila linn             71 – Jaan Loide, Robert Helde,Toivo Lodjak, Kuldev Ploom

 

4.   Kernu Kadakas  65 – Anne-Malle Hallik, Ivar Ruiso,Andres Bahovski, Risto Tedremets 

 

5. Astu talu (Nissi v.) 63 – Harras Madar, Ove Põder, Tauno Vahter, Veikko Veersoo

 

6.-7. Nissi Trollid      61 – Peeter-Erik Kubo,Raivo Tammert, Jaak Vackermann  

 

           Harku                 61 – Hugo Tang, MatiNiin, Toomas Mihhailov, Aare Sibrik

 

8.   Anija                     59 – Rein Laumets, Eik Sagen, ElmaMatsalu, Enno ja Valle Vilimäe

 

9.   Kõue Välk             53 – Sirje Saulep, Inge Tuuleveski, Tiiu Lõoke, Priit Vaher

 

10. Kehra Maru          49 – Mart Schmeidt, Elviira Vaas, Kaire Kroon, AndresPuusepp

 

11. Kuusalu Fööniks  45 – Laur Sits, Mart Lahi, Tõnu Sild, Juhan Watter

 

12.  Salutaguse           43 – Raul Koov, Kaido Lasn, Indrek Tibar, Kaupo Kibuvits

 

13.  SP Viimsi             41 – Martti Suurorg, Mehis Priks

 

14.  Jõelähtme            38 – Aare Värte, Tea Roster, Mihkel Sarevet, Juhan Saar

 

15.  Vasalemma          36 – Hants Soorsk, Riin Kala, Kaupo Laanes

 

16. Juuru Gümn.õpil. 35 – Igor Habal, Maris Vahtrik, Sirle Mätas, Janar Matetski

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Uustulnukad: Astu talu (Nissi vald), Harku, Salutaguse (Kohila vald), Vasalemma ja

 

                          Juuru Gümnaasiumi õpilasvõistkond

 

 

Sponsorid: AS Tarco Vein (hr Jaak Turro;Aruküla, Raasiku vald), M.V. Vool (hr Mati Vetevool; Vihterpalu,Padise vald), AS Saidafarm (hr JuhanSärgava; Lehetu, Nissi vald),

 

 Eesti Olümpiakomitee, Eesti Suur Raamatuklubi, MTÜ Loodusajakiri,kirjatused Avita,

 

               Byronet, Ersen, EestiEntsüklopeediakirjastus, CD-firma Theka AS

 

 

Tänu: Harjumaa Omavalitsuste Liit,Harju Maavalitsus, Nissi Vallavalitsus, hr Juhan Särgava – NissiVolikogu esimees / Eesti tuntuim mahepõllumees, pr Evi Vendla – Nissi rahvamaja juht,

 

                           maakonnaleht Harjumaa, ER Vikerraadio Keskpäevatund