EestiMaaKilb 2004/2005 pärast II vooru

 

1.     Tln-Maarjamäe                  122                                Märkused ja kommentaarid:

2.     Otepää                                 114                               paksemas kirjas on märgitud regioonide

3.     Anija                                     113                               juhtvõistkonnad, kellel on juhendi järgi

4.     Kolga (Kuusalu v)                112                               õigus finaalikohale.

5.     Vinni                                    103                               Kaldkirjas on märgitud Viljandi, Haljala ja

6.     Juuru                                     103                               Lähte ÜG õpet. võistkonna teoreetiline koht

7.     Kadrina                                   99                               arvestatuna nende potentsiaali ühe mängu

8.     Trt-Karlova                             91                               tulemuse põhjal (regiooni %% 1-sse mängu)

9.     Pühalepa                                91                               Eeldatud on, et poolfinaali jõudmiseks on

10.   Viljandi                                   52 (+74%)                  vaja koguda kahe mänguga vähemalt 70 p

11.   Kõue                                        89                               (tegelik edasipääsu punkt võib praktikas         

12.   Rae                                          87                                kujuneda natuke kõrgem või natuke

13.   Keila                                        86                                madalam)

14.   Tln-Nõmme                             86                               Alla 70 p kogunud võistkondade juurde on

15.   Kernu                                       84                              sulgudes lisatud seni halvim tulemus. Eelis

16.   Türi v.                                     83                               on nendel võistkondadel, kellel on sulgudes                          

17.   Harku                                       80                              olev number väiksem, sest seda on lihtsam

18.   Räpina                                     79                               parandada.

19.   Hps-Thule Targad                   79                                Kuni 46. kohani (Raikküla) on teoreetiliselt

20.   Kiviõli                                     77                                kõigil võimalik veel poolfinaali jõuda.

21.   Hanila                                      77                               Kõik võimalused pole kadunud ka

22.   Lihula                                      76                               neil võistkondadel, kes asuvad 47. kohal või

23.   Tootsi                                       75                              sellest tagapool aga nende puhul on edasi-                            

24.   Palupera                                   74                               pääsu võimalus ikka väga teoreetiline

25.   Elva                                          73                              (näit. Tarvastu peab koguma vähemalt 32 p

26.   Vändra                                     71                               ja lootma, et kõigil teistel 38. kohast tagapool

27.   Hps-Seeniorid                          70                               mäng ebaõnnestub; Kehtna puhul on vaja

28.   Haljala                                    36 (+96%)                  koguda vähemalt 35 p; Lahedal – 36 p,

29.   Paikuse                                     67  (33)                      Amblal – 40 p, Kuusalul – 38 p)

30.   Tõrva                                        66  (30)                      Teiste võistkondade lootused suurenevad

31.   Tapa                                          64  (31)                      ka siis kui neil kolmel võistkonnal, kellel

32.   Muhu                                        63  (26)                      on praegu kirjas vaid üks mäng, tuleb väga

33.   Lehtse                                       62  (29)                      kehv teine tulemus või mõni neist jätab

34.   Mäetaguse                                62  (29)                      turniiri üldse pooleli (silmas on peetud

35.   Nissi                                         60  (20)                      Viljandi, Haljala ja Lähte ÜG esindust)

36.   Väike-Maarja                           59  (29)

37.   Lähte ÜG õpet.                         31 (1)

38.   Varbla                                      54  (24)

39.   Võru                                         54  (25)                   

                                                                          

40.   Märjamaa                                 52  (24)                      EestiMaaKilva III voor toimub laupäeval,

41.   Kambja                                     51  (19)                      8. jaanuaril algusega kell 12.00

42.   Vasalemma                               50  (17)                Harju – Kolga kooli saalis

43.   Tähtvere                                    48  (21)                Viru – Kiviõlis                  

44.   Karksi                                       46  (17)                Väinamere – Haapsalu kultuurikeskuses

45.   Tartu v.                                     46  (22)                Sakala – Karksi-Nuia kultuurimajas

46.   Raikküla                                   42  (21)                Ugandi – Räpinas

47.   Tarvastu                                      37  (14)

48.   Tartu õpil.                                   37  (17)

49.   Kehtna                                        33  (13)                                 HÄID JA RAHULIKKE JÕULE!

50.   Laheda                                        31  (12)                                 LÕBUSAID JA RÕÕMUROHKEID NÄÄRE!

51.   Ambla                                         29  (14)                                 EDUKAT JA ÕNNERIKAST UUT AASTAT!

52.   Parksi küla                                  23 (1)

53.   Kuusalu                                       17 (1)