XV Kloostriturniir Mängujuhid: Peeter-Erik Kubo, Tenno Sivadi
1. Bizpak 61 Rein Laumets, Tõnu Loit, Eik Sagen
2.-3. Nõmme 60 Jaan Loide, Vello Tõnso, Harras Madar
NT Tollimaakler 60 Leino Pahtma, Alar Särgava, Jaan Allik
4. Noti 59 Mati Niin, Hugo Tang, Jaan Õunpuu
5. Duubel 56 Rein Põder, Ove Põder, Tauno Vahter
6. Kolga 54 Ott Sandrak, Indrek Birkan, Jüri Liiv
7. Tartu Kalev 52 Indrek Paavle, Tiit Naarits, Rein Hiob
8. Uuam 51 Anne-Malle Hallik, Udo Lumis, Uno Aron
9.-10. Kirke 50 Aarne Siimsen, Mati Kröönström, Aare Kadar
Issanda Vits 50 Indrek Salis, Jevgeni Nurmla, Andres Kasesalu
11. Vikerraadio 48 Igor Garšnek, Hillar Nahkmann, Jaak Ojakäär
12. Kruvi 47 Paavo Grünberg, Veiko Grünberg, Levar Mikkiver
13.-14. Haapsalu 44 Raul Tammet, Margus Maiste, Andres Ammas
Keila 44 Toivo Lodjak, Kuldev Ploom, Arko Olesk
15. Suur Vastasseis 43 Raivo Okk, Eero-Priit Okk, Andres Püümann
16. Sposato Pojad 39 Martti Suurorg, Erki Kasemets, Mehis Priks
17.-18. Tondi KEK 38 Timo Tarve, Lauri Leet, Sven Paulus
Juuru Gümn. n 38 Igor Habal, Janar Matetski, Indrek Valdek
19.-21. Avakosmos 36 Meelis Münt, Kaarel Kuurmaa, Rein Pärn
Vasalemma 36 Hants Soorsk, Riin Kala, Kaupo Laanes
Seitse Sammast 36 Kaido Lasn, Indrek Tibar, Raul Koov
22. Tabasalu KEK 35 Jürgen Pelt, Priit Leito, Tarmo Klettenberg
23. Kuusalu 30 Laur Sits, Liivia Lohk, Tõnu Sild
24. Segi 28 Rainer Traksmaa, Aarne Ruuben, Mari Uudelt
25. Vennad Wurlitzerid 27 Agni Kaldma, Margo Vahi, Kristjan Paavle
26.-27. Sven Oidjärv 24 Sven Oidjärv
Kalamaja Dünamo 24 Erik Aru, Kait Kabun, Allan Plekksepp
28. Tallinna Reaalkool n 22 Vaido Salis, Sven Telliskivi, Martin Treufeld
29. Porokomisjon n (ÕHG) 20 Tõnis Eilat, Rene Kullör, Mihkel Rünkla
30. Jurmala n (Tall.Reaalkool) 18 Risto Kaarna, Mihkel Lahe, Jevgeni Ossinovski
XV Kloostriturniiri Kloostrivooru võitis: Nõmme - Jaan Loide, Vello Tõnso ja Harras Madar
Kuna II koht läks jagamisele, siis kuuluvad "hõbemedalid" nii Nõmme kui Tollimaakleri võistkonnale.
Täname koostööpartnereid: Eesti Kirikute Nõukogu (kassetikogu Ajalik ja ajatu) ja Jaan Tamme raamat Eesti kloostrid
kuulusid Kloostrivooru edukamatele; noorte Kloostrivooru võitja omandas Pirita Kloostri auhinna - Püha Birgitta
elulooraamatu Kuldne kroon; nädalalõpupaketid - Värska Sanatoorium, Loksa Ravikeskus, Kubija Hotell, Ala-Rõuge
külalistemaja, Pikavere Canterville`loss, kus kummitab (pargis asub Valdo Pandi kuju);
Pirita Selver; Pirita Apteek; Spin Tek Pirita Arvutiäri; Arvutiäri; Euroinfokeskus; Tõnis Laanemaa (ofort "Niguliste kirik");
Eesti Kunstimuuseum; CD firmad Topp TEN; Theka; videofilmid - Eesti Televisioon; AS Sonatiin;
Eesti Kunstiinstituut (monograafia Pärsimägi); Kindral Johan Laidoneri Selts; Vanalinnastuudio; Eesti Keele Sihtasutus;
kirjastused - Ambassador; Olion, Ersen; Huma; Avita; Estaada; Tea; Eesti Entsüklopeediakirjastus;
Eesti Olümpiakomitee; OÜ Kiirlugemiskool;                                              TÄNAME!
Parim noortevõistkond - Juuru Gümnaasium : Igor Habal, Janar Matetski, Indrek Valdek
2. Tallinna Reaalkool; 3. Porokomisjon (Õismäe Humanitaargümnaasium); 4. Jurmala (Tallinna Reaalkool)