Haapsalu VIII mälumängusarja individuaalmäng 19.mail 2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NR.

Võistkond

1

2

3

4

5

=

6

7

8

9

10

=

11

12

13

14

15

=

16

17

18

19

20

=

21

22

23

24

25

=

26

27

28

29

30

KOKKU

K

kp

 

1A

Kolledž

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1E

 

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

0

2

0

2

0

0

2

6

0

0

0

0

0

6

0

2

2

0

1

11

0

0

0

0

2

13

 22.

 

 

2A

Veteranid

2

0

0

0

0

2

2

0

2

2

2

10

1

0

0

2

0

13

2

0

2

2

2

21

2

2

2

0

0

27

1

2

0

0

2

32

 5.

 

 

2B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2C

 

2

0

0

0

2

4

2

2

0

2

2

12

2

2

0

2

0

18

2

2

2

2

0

26

2

2

2

2

2

36

2

2

2

0

2

44

 2.

 

 

2D

 

2

0

0

2

0

4

0

0

0

2

0

6

0

0

0

0

0

6

0

0

0

0

2

8

2

0

0

0

0

10

0

0

0

0

2

12

 23-24

 

 

2E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3A

HG õpetajad

2

0

0

2

0

4

2

2

0

0

2

10

1

0

0

0

0

11

0

0

2

2

2

17

2

0

0

0

1

20

0

2

0

2

2

26

12-14

 

 

3B

 

0

0

0

0

0

0

0

2

0

2

2

6

0

0

0

2

0

8

2

2

2

0

0

14

0

1

0

0

0

15

2

0

2

0

2

21

19-20 

 

 

3C

 

2

0

0

0

2

4

2

2

0

0

0

8

2

0

0

0

0

10

2

2

2

0

2

18

0

1

2

0

1

22

0

2

0

0

2

26

12-14 

 

 

3D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3E

 

2

0

0

0

2

4

2

2

0

0

2

10

0

0

0

2

0

12

2

0

0

0

2

16

0

1

0

0

1

18

0

2

0

0

2

22

17-18 

 

 

4A

HG õpilased

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5A

Lihula

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5B

 

2

2

0

0

0

4

2

0

0

2

0

8

0

0

0

0

0

8

0

0

0

2

2

12

2

0

0

2

0

16

2

2

0

0

0

20

21. 

 

 

5C

 

2

0

2

2

2

8

0

2

0

2

0

12

0

0

0

0

0

12

2

0

2

2

2

20

2

1

2

0

0

25

0

2

0

0

2

29

8-10 

 

 

5D

 

0

2

2

0

0

4

0

2

0

2

0

8

0

2

0

2

0

12

2

2

2

2

2

22

2

1

2

0

2

29

2

2

0

0

0

33

4. 

 

 

5E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6A

Sadama 5

0

0

0

2

2

4

2

2

0

0

2

10

0

2

0

0

0

12

2

2

0

2

0

18

2

1

0

0

2

23

0

0

0

2

2

27

 11.

 

 

6B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7A

Lääne Elu

0

0

0

0

2

2

0

2

0

0

0

4

1

0

0

0

0

5

2

0

0

2

2

11

2

0

2

0

0

15

0

2

0

2

2

21

19-20 

 

 

7B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7C

 

0

0

0

0

2

2

2

2

2

2

2

12

0

2

0

0

0

14

2

2

2

0

2

22

0

2

2

0

1

27

2

2

0

2

2

35

 3.

 

 

7D

 

0

2

2

2

0

6

0

0

0

2

0

8

0

2

2

2

0

14

2

2

2

0

2

22

2

2

2

0

1

29

0

0

0

0

2

31

 6.

 

 

7E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8A

LV

2

2

0

0

2

6

0

0

0

0

2

8

1

2

0

0

0

11

2

2

0

0

2

17

2

0

2

0

0

21

2

2

0

2

2

29

 8-10

 

 

8B

 

2

0

2

2

0

6

2

0

0

2

2

12

0

0

0

0

0

12

0

2

2

0

2

18

0

1

0

2

1

22

0

2

0

0

2

26

 12-14

 

 

8C

 

0

0

0

0

0

0

2

0

0

0

2

4

0

0

0

0

0

4

2

2

2

0

0

10

0

0

0

0

0

10

0

2

0

0

0

12

 23-24

 

 

8D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9A

Kepimurdja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9B

 

2

2

2

2

0

8

0

2

0

0

0

10

0

0

0

0

2

12

0

0

0

0

0

12

2

1

2

2

1

20

0

0

0

0

2

22

17-18 

 

 

9C

 

0

0

2

2

0

4

2

2

0

0

2

10

0

0

0

0

0

10

2

0

0

2

0

14

2

0

0

0

2

18

0

2

0

2

2

24

15. 

 

 

9D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10A

Spirit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11A

Thule Targad

0

2

0

0

0

2

0

2

0

2

2

8

0

0

0

2

0

10

2

0

2

2

0

16

2

2

0

2

1

23

2

2

0

0

2

29

8-10 

 

 

11B

 

2

2

2

2

0

8

2

2

2

2

2

18

0

2

0

2

2

24

2

0

2

2

2

32

2

2

2

0

1

39

0

2

0

2

2

45

1. 

 

 

11C

 

0

0

0

2

0

2

0

0

2

0

0

4

0

2

0

2

0

8

2

2

2

2

2

18

2

1

2

0

0

23

0

0

0

0

0

23

 16.

 

 

11D

 

0

2

0

0

0

2

2

2

1

2

2

11

0

0

0

0

0

11

2

2

2

0

2

19

2

1

2

0

0

24

2

2

0

0

2

30

7. 

 

 

11E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolme parema võistleja punktide liitmisel said võistkonnad punkte: Kolledž –IX koht- 13 (14 kohapunkti); Veteranid –II koht-88 (22 kp); Haapsalu Gümnaasiumi õpetajad-V koht-74 (18 kp); Lihula-IV koht-82 (19 kp); Sadama 5-VIII koht-27 (15kp); Lääne Elu-III koht-87 (20kp); LV-VI koht-67 (17kp); SK Kepimurdja-VII koht-46 (16 kp); Thule Targad-I koht-104 (25 kp).

 

Individuaalmängu võistlejad

Mängijad:

 

1 E - Rain Koor

2 A - Rein Reimets

2 C - Anne Ehala

2 D - Arvo Brock

3 A - Anne Mahoni

3 B - Triinu Karolin

3 C - Helgi Kulbok

3 E - Andres Ammas

5 B - Kalju Nessel

5 C - Ermo Voll

5 D - Margus Källe

6 A - Aivar Õepa

7 A – Kaire Reiljan

7 C - Tarmo Õuemaa

7 D - Aare Vaalma

8 A - Mati Jets

8 B - Koit Lätsim

8 C – Vello Burmeister

9 B - Indrek Kalda

9 C - Kalle Lõuna

11 A - Eve Otstavel

11 B - Margus Maiste

11 C - Raul Tammet

11 D - Talis Vare