Tallinn - Tartu linnavõistluse tulemused
mängu aeg T U L E M U S E D TALLINN 20,5 1481
ja -koht koht      võistkond     TARTU 16,5 1385
17.11.2001 Tallinn 182 Küsija: Alar Särgava
Tartus Tartu 182
1. Kvart Tartu 55 Leino Pahtma, Lembit Ainsoo, Rein Ets, Mart Kübarsepp
2. Parila MK Tallinn 51 Indrek Salis, Anne-Malle Hallik, Andres Kasesalu, Alar Heinaste
3. Maailmaviljad Tallinn 47 Jevgeni Nurmla, Mati Niin, Hugo Tang, Jaan Õunpuu
4. TT Tiim Tartu 44 Tõnu Talve, Jaan Lomp, Kalju Talvi, Rein Pender
5. korp! Ugala Tartu 40 Urmas Kalla, Aado Altmets, Urmas Vessin, Ragnar Toompere
6. Eesti Telefon Tallinn 39 Vello Tõnso, Harras Madar, Peeter-Erik Kubo
7. Maersk Logistics Tallinn 35 Rein Laumets, Eik Sagen, Arwed Puusalu
8. TÜMK Tartu  32 Arko Olesk, Matis Song, Indrek Paavle, Jaanus Veemaa
9. Karlova Gümnaasium Tartu 11 Siim Avi, Reelika Kull, Kristo Aab, Rainer Tõnnis 
10. Õismäe HG Tallinn  10 Indrek Kirsimägi, Toomas Eilat, Sten Ilmjärv, Georg Brinkmann
7.12.2002 Tallinn 244 Küsija: Alar Särgava
Tallinnas Tartu 218
1.-2. MS Sibul Tallinn 60 Tenno Sivadi, Ott Sandrak, Jaan Loide, Allar Viivik
Maailmaviljad Tallinn 60 Jevgeni Nurmla, Mati Niin, Hugo Tang, Jaan Õunpuu
3. Maersk Logistics Tallinn 59 Rein Laumets, Eik Sagen, Tõnu Loit, Aadu Kaar
4. Kvart Tartu 57 Tiit Naarits, Lembit Ainsoo, Rein Ets, Uno Ainsoo
5.-6. Parila MK Tallinn 53 Indrek Salis, Andres Kasesalu, Priit Erikson, Alar Heinaste
TÜMK Tartu  53 Arko Olesk, Matis Song, Indrek Paavle, Jaanus Veemaa
7. korp! Ugala Tartu 42 Urmas Kalla, Aado Altmets, Urmas Vessin, Ragnar Toompere
8. TT Tiim Tartu  41 Tõnu Talve,Jaan Lomp, Kaljo Talvi, Mart Kübarsepp
9. Karlova Gümnaasium Tartu 25 Siim Avi, Reelika Kull, Merlin Raud, Rainer Tõnnis
10. Õismäe HG Tallinn  12 Indrek Kirsimägi, Birgit Kadopa, Marju Viidik, Georg Brinkmann
13.12.2003 Tallinn 243 Küsija: Alar Särgava
Tartus Tartu 207
1. Maailmaviljad Tallinn 61 Jevgeni Nurmla, Mati Niin, Hugo Tang, Jaan Õunpuu
2.-3. Parila MK Tallinn 57 Indrek Salis, Andres Kasesalu, Peeter-Erik Kubo, Alar Heinaste
Põlva Tartu 57 Koit Nook, Andres Kund, Lembit Ainsoo, Jaan Lomp
4. Potsataja Tallinn 54 Tenno Sivadi, Eik Sagen, Tauno Vahter, Ove Põder
5. Kvart Tartu 51 Leino Pahtma,Tõnu Talve, Rein Ets, Tiit Naarits
6. Nõmme Tallinn 50 Jaan Loide, Vello Tõnso, Harras Madar, Veikko Veersoo
7. TÜMK Tartu 46 Arko Olesk, Indrek Paavle, Jaanus Veemaa, Jaan Pärn
8. Bach (Otepää) Tartu 37 Aarne Steinbach, Kadri Steinbach, Kaido Mägi, Rein Hiob
9. Reaalkool Tallinn 21 Vaido Salis, Martin Treufeld, Sven Telliskivi, Risto Kaarna
10. Nõo Gümnaasium Tartu 16 Kristjan Kunnus, Martin Aun, Marti Jeltsov, Madis Lõhmus 
7.11.2004 Tallinn 324 Küsijad: Margus Maiste, Raul Tammet, Andres Ammas
Tallinnas Tartu 303
1. Maailmaviljad Tallinn 79 Jevgeni Nurmla, Mati Niin, Hugo Tang, Jaan Õunpuu
2. Siil Tallinn 77 Anne-Malle Hallik, Jaan Loide, Vello Tõnso, Marek Ühtegi
3. Kvart Tartu 74 Rein Ets, Tõnu Talve, Leino Pahtma, Tiit Naarits
4. Parila MK Tallinn 73 Indrek Salis, Aare Olander, Alar Heinaste, Tenno Sivadi
5. Põlva Tartu 72 Koit Nook, Andres Kund, Lembit Ainsoo, Kaido Mägi
6. TÜMK Tartu 69 Arko Olesk, Indrek Paavle, Mart Abel, Jaan Pärn
7. Duubel Tallinn 67 Ove Põder, Rein Põder, Tauno Vahter, Peeter-Erik Kubo
8. Proton Tartu 64 Jaan Lomp, Tõnis Poom, Rein Hiob, Daimar Lell, Kalle Voolaid
9. Õismäe HG Tallinn 28 Laur Joost, Madis Karu, Marti Merisalu, Artur Staškevitš
10. Tamme Gümnaasium Tartu 24 Mart Küng, Sander Sirel, Annika Oselin, Ott Kieus, Kadi Greits
3.12.2005 Tallinn 280 Küsija: Alar Särgava
Tartus Tartu 294
1. Kvart Tartu 67 Rein Ets, Tõnu Talve, Leino Pahtma, Tiit Naarits
2. NordBioChem (Põlva) Tartu 66 Koit Nook, Andres Kund, Lembit Ainsoo, Urmas Kalla
3. Maailmaviljad Tallinn 65 Jevgeni Nurmla, Mati Niin, Hugo Tang, Jaan Õunpuu
4. Duubel Tallinn 59 Ove Põder, Rein Põder, Tauno Vahter, Peeter-Erik Kubo
5. TÜMK Tartu  57 Arko Olesk, Indrek Paavle, Aivi Reimand, Matis Song
6. Avariigrupp Tallinn 55 Kaido Lasn, Eik Sagen, Timo Tarve, Heiki Suurkask
7.-8. Bach (Otepää/Võru) Tartu 52 Aarne Steinbach, Ülar Lauk, Jaan Lomp, Kaido Mägi
Samarkandia Tartu 52 Tõnis Poom, Lauri Naber, Vallo Kask, Aare Klaas
9. Nõmme Tallinn 51 Jaan Loide, Vello Tõnso, Harras Madar, Veikko Veersoo
10. Parila MK Tallinn 50 Aare Olander, Andres Kasesalu, Alar Heinaste, Hannes Leidla
märkus: noortevõistkonnad ei osalenud
9.12.2006 Tallinn 208 Küsija: Tiit Kerves
Tallinnas Tartu 181
1. Nõmme Tallinn 57 Jaan Loide, Vello Tõnso, Harras Madar, Igor Habal
2. Admiraliteedi Bassein Tallinn 55 Eik Sagen, Tenno Sivadi, Aadu Kaar, Erki Kasemets
3. Parila MK Tallinn 52 Indrek Salis, Andres Kasesalu, Mati Räli, Alar Heinaste
4. Kvart Tartu 51 Rein Ets, Leino Pahtma, Arko Olesk, Tiit Naarits
5. Bach (Otepää/Tartu) Tartu 48 Jaan Lomp, Aarne Steinbach, Kadri Steinbach, Kaido Mägi
6.-7. Maailmaviljad Tallinn 44 Jevgeni Nurmla, Mati Niin, Hugo Tang, Jaan Õunpuu
Samarkandia Tartu 44 Rein Hiob, Tõnis Poom, Vallo Kask, Ants Särgava
8. Kolga Harju 42 Ott Sandrak, Indrek Birkan, Jüri Liiv, Andres Allpere
9. Duubel Tallinn 39 Ove Põder, Tauno Vahter, Peeter-Erik Kubo, Rein Põder
10.-11. Keila linn Harju 38 Allar Viivik, Viktor Treimuth, Alvar Niglas, Kalmer Saar
Nordbiochem (Põlva) Tartu 38 Andres Kund, Koit Nook, Urmas Kalla
12. TÜMK Tartu 35 Indrek Paavle, Matis Song, Tõnu Talve, Mart Abel
märkus: Harju võistkonnad esinesid laiendatud linnavõistluse raames;
Kolmik-maavõistluse mitteametlikud tulemused: Tallinn - 112; Tartu - 99; Harjumaa - 80