Eesti pildikilva X meistrivõistlused
25.septembril 2005 Pirita Vaba Aja Keskuses
Mängujuhid: Tenno Sivadi ja Peeter-Erik Kubo
1. Kolga 63 Indrek Birkan, Andres Allpere, Raul Raudsepp
2. Duubel 62 Ove Põder, Rein Põder, Tauno Vahter
3. Tondi 60 Jaan Loide, Vello Tõnso, Harras Madar
4. Viru Veri 52 Madis Replik, Tõnu Talve, Urmas Hinno
5. Taip 47 Tiit Kerves, Anne-Malle Hallik, Sirje Saulep
6. Anija 46 Rein Laumets, Eik Sagen, Mart Schmeidt
7. Turvas 45 Leino Pahtma, Alar Särgava, Jaan Allik
8. Marmaris 43 Indrek Salis, Jevgeni Nurmla, Andres Pulver
9. Noti 41 Mati Niin, Hugo Tang, Jaan Õunpuu
10. Sammas 40 Kaido Lasn, Indrek Tibar, Veiko Tonts
11.-13. Mõngel 39 Ilmar Lumiste, Valle Raidla, Ahto Lainevool
Juuru 39 Peep Vahtrik, Elli Saar, Igor Habal
Keila 39 Allar Viivik, Alvar Niglas, Kalmer Saar
14. Kuuspark 34 Liivia Lohk, Taivo Rist, Tõnu Sild
15.-16. Parila 30 Andres Kasesalu, Eela Velström, Alar Heinaste
Tartal 30 Jaan Lomp, Tiit Kabrits, Mehis Priks
17.-18. Mõigu Vaim 27 Heikki Viljarand, Ants Teppe, Indrek Kristenprun
Nõmme Kalju 27 Jaan Naaber, Rein Perk, Margus Perk
19. Prootos 20 Hants Soorsk, Viktor Treimuth, Andre Luekats
20. Remmelgas 15 Riho Paju, Siret Todng (II p/a-st)
21. perek.Luure 12 Andres Luure, Eva Luure, Eliisabet (11k)Luure
Eesti pildikilva X meistrivõistluste korraldajad ja osavõtjad tänavad:
grillrestoran Caravan;Pirita Linnaosa Valitsus;  Pirita Vaba Aja Keskus;  Pirita Selver;  Gravex Balti (kuld-,hõbe- ja pronksmedalid); 
kaardifirma Regio;  jalatsivabrik Polaria;  videofirma Sonatiin OÜ;  fotofirma Fotoluks;  firma Cartridge World; Tallinna Linnahall; 
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum;  Tervishoiumuuseum;  kino Sõprus;  Meistrite Hoovi Puu ja Putuka Pood;  Prantsuse Kultuurikeskus;
kirjastused: Allecto; Tänapäev; Avita; SEJS; Kunst; MTÜ Loodusajakiri;  ajaloolane Mati Õun;  
teatrid:  No 99;  Theatrum;  von Krahli teater;  Draamateater;  Salongteater;  Nukuteater;
magusad meeauhinnad:  Harjumaa Anija v. Põdrasepa talu (Maris Tambur);  Pärnumaa Halinga v. Veski meetalu (Arvi Mölder);
Pärnumaa OÜ Astent Mesindus Kurgjalt;  Valgamaa Otepää-kandist Lambri talu (Ilmar Särg);
graafilised tööd:  Evi Tihemetsa;  Ülle Marks;  Tiina Reinsalu;  Maret Olvet
Korraldajad tänavad kilvareid, kes olid tulnud Tallinnast, Helsingist, Tartust, Pärnust, Viljandist,
Harjumaalt, Virumaalt, Hiiumaalt, Järvamaalt ja Raplamaalt