|
Eesti
koolinoorte meistrivõistluste eelvoor 07.01.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kommentaar: rasvases
kirjas on iga regiooni 3 esimest, kes pääsesid otse finaali. Punktide alusel
finaalipääsu piir on 31 punkti |
|
|
|
|
Koht |
Kool |
Punkte |
Mängukoht |
|
1 |
Rakvere Gümnaasium III |
49 |
Rakvere |
|
2 |
Tallinna 32. Keskkool |
46 |
Tallinn |
|
3-4 |
Jõgeva Gümnaasium II 10 kl |
44 |
Tartu |
|
3-4 |
Tallinna Reaalkool |
44 |
Tallinn |
|
5-7 |
Türi Gümnaasium |
39 |
Rakvere |
|
5-7 |
Juuru Gümnaasium |
39 |
Tallinn |
|
5-7 |
Õismäe Humanitaargümn I |
39 |
Tallinn |
|
8-10 |
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium |
38 |
Pärnu |
|
8-10 |
Pärnu Koidula Gümnaasium |
38 |
Pärnu |
|
8-10 |
Vinni-Pajusti Gümnaasium |
38 |
Rakvere |
|
11 |
Haapsalu Gümnaasium II |
37 |
Haapsalu |
|
12 |
Jõgeva Gümnaasium I |
36 |
Tartu |
|
13 |
Tartu Raatuse Gümnaasium 8-9 kl |
35 |
Tartu |
|
14-17 |
Pärnu Ühisgümnaasium |
34 |
Pärnu |
|
14-17 |
Nõo Reaalgümnaasium II |
34 |
Tartu |
|
14-17 |
Kunda Ühisgümnaasium |
34 |
Rakvere |
|
14-17 |
Viimsi Keskkool |
34 |
Tallinn |
|
18-20 |
Nõo Reaalgümnaasium I |
33 |
Tartu |
|
18-20 |
Tartu Kivilinna Gümnaasium |
33 |
Tartu |
|
18-20 |
Haljala Gümnaasium |
33 |
Rakvere |
|
21 |
Kolga Keskkool |
32 |
Tallinn |
|
22-23 |
Audentese Erakool 9 kl |
31 |
Tallinn |
|
22-23 |
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium |
31 |
Haapsalu |
|
24-27 |
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium |
28 |
Tartu |
|
24-27 |
Viljandi Jakobsoni Gümnaasium |
28 |
Pärnu |
|
24-27 |
Rakvere Gümnaasium I |
28 |
Rakvere |
|
24-27 |
Tallinna Kuristiku Gümn I |
28 |
Tallinn |
|
28-29 |
Tartu Kommertsgümnaasium I |
27 |
Tartu |
|
28-29 |
Orissaare Gümnaasium |
27 |
Pärnu |
|
30-31 |
Põltsamaa Ühisgümnaasium III |
26 |
Tartu |
|
30-31 |
Haapsalu Gümnaasium I |
26 |
Haapsalu |
|
32-34 |
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium |
25 |
Tartu |
|
32-34 |
Tartu Kommertsgümnaasium III |
25 |
Tartu |
|
32-34 |
Tallinna 37. Keskkool I |
25 |
Tallinn |
|
35-39 |
Põltsamaa Ühisgümnaasium I |
24 |
Tartu |
|
35-39 |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium |
24 |
Pärnu |
|
35-39 |
Aseri Keskkool 12 kl |
24 |
Rakvere |
|
35-39 |
Õismäe Humanitaargümn II |
24 |
Tallinn |
|
35-39 |
Tallinna Kuristiku Gümn II |
24 |
Tallinn |
|
40 |
Põltsamaa Ühisgümnaasium II |
23 |
Tartu |
|
41-42 |
Põlva Ühisgümnaasium I |
22 |
Tartu |
|
41-42 |
Kolga Keskkool II |
22 |
Tallinn |
|
43-44 |
Kihelkonna Põhikool |
21 |
Pärnu |
|
43-44 |
Kadrina Keskkool |
21 |
Rakvere |
|
45 |
Kadrioru Saksa Gümn. (M. Kõrbe) |
20 |
Tallinn |
|
46 |
Kuressaare Gümnaasium |
19 |
Pärnu |
|
47 |
Tamsalu Gümnaasium |
18 |
Rakvere |
|
48-49 |
Puka Keskkool 10 kl |
16 |
Tartu |
|
48-49 |
Tartu Kommertsgümnaasium II |
16 |
Tartu |
|
50-51 |
Rannu Keskkool II |
14 |
Tartu |
|
50-51 |
Rakvere Gümnaasium II 8 kl |
14 |
Rakvere |
|
52-53 |
Tsirguliina Keskkool |
13 |
Tartu |
|
52-53 |
Tallinna 37. Keskkool II 8 kl |
13 |
Tallinn |
|
54 |
Põlva Ühisgümnaasium II |
12 |
Tartu |
|
55 |
Rannu Keskkool I |
11 |
Tartu |
|
56 |
Aseri Keskkooli 11 kl |
9 |
Rakvere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|