Eesti koolinoorte meistrivõistlused mälumängus 2006
Vanemate klasside arvestuses (10-12 kl)
1.-2. Vanalinna HK Gümnaasium 74 Tallinn maakonna parim
Põltsamaa Ühisgümnaasium I 74 Jõgevamaa  maakonna parim
3. Jõgeva Gümnaasium I 73 Jõgevamaa 
4. Pärnu Sütevaka HG prima S 72 Pärnumaa  maakonna parim
5.-6. GAG/KSG 71 Tallinn 
Lähte Ühisgümnaasium 71 Tartumaa maakonna parim
7. Pärnu Koidula Gümn.Kooliraadio 70 Pärnumaa 
8.-9. Rakvere Gümnaasium 68 Lääne-Viru maakonna parim
Orissaare Gümnaasium Eurotiim 68 Saaremaa maakonna parim
10.-12. Keila Gümnaasium 66 Harjumaa
TIK 10A 66 Tallinn
Saue Gümnaasium 66 Harjumaa
13.-14. Kuressaare Gümnaasium 12B 65 Saaremaa
Loksa I Keskkool 65 Harjumaa
15.-22. Vinni-Pajusti Gümnaasium I 64 Lääne-Viru
Haapsalu Gümnaasium 12A 64 Läänemaa  maakonna parim
Viljandi CRJG I 64 Viljandimaa maakonna parim
Viljandi Maagümnaasium 64 Viljandimaa
Märjamaa Gümnaasium 64 Raplamaa maakonna parim
Audentes Erakool II 64 Tallinn 
Jõgeva Gümnaasium II 64 Jõgevamaa 
Tartu Tamme Gümnaasium 64 Tartumaa
23.   Türi Gümnaasium I   63   Järvamaa  maakonna parim
24.-25. Karksi-Nuia Gümnaasium II 62 Viljandimaa
Arte Gümnaasium 12-kl II 62 Tallinn
26.-28. Õismäe HG II 61 Tallinn
Arte Gümnaasium 12-kl I  61 Tallinn
Pärnu Ühisgümnaasium 61 Pärnumaa
29.-35. Kanepi Gümnaasium 60 Põlvamaa  maakonna parim
Õismäe HG I  60 Tallinn
Jüri Gümnaasium 60 Harjumaa
Põltsamaa Ühisgümnaasium II 60 Jõgevamaa 
Orissaare Gümn.Schrumpfköpfe 60 Saaremaa
Häädemeeste Keskkool 60 Pärnumaa
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 60 Pärnumaa
36.-38. Jõhvi Gümnaasium 10C 59 Ida-Viru maakonna parim
Tõrva Gümnaasium I 59 Valgamaa  maakonna parim
GAG 59 Tallinn
39.-41. Tallinna Ühisgümnaasium 58 Tallinn
Tõrva Gümnaasium II 58 Valgamaa 
Viimsi Keskkool III 58 Harjumaa
42.-43. Tallinna Prantsuse Lütseum 57 Tallinn
Tartu Kivilinna Gümnaasium II 57 Tartumaa
44.-46. Rakvere Gümnaasium Hõbe 56 Lääne-Viru
Nõo Reaalgümnaasium 56 Tartumaa
Vinni-Pajusti Gümnaasium II 56 Lääne-Viru
47.-54. Taebla Gümnaasium 55 Läänemaa
Haapsalu Wiedemanni Gümn.11-kl 55 Läänemaa
(Mustla) Tarvastu Gümnaasium 55 Viljandimaa
TIK 10B 55 Tallinn
Kohila Gümnaasium 55 Raplamaa
Palamuse 55 Jõgevamaa 
Jõhvi Gümnaasium 11A 55 Ida-Viru
Kuressaare Gümnaasium 11A 55 Saaremaa
55.-60. Antsla Gümnaasium I 54 Võrumaa maakonna parim
Saaremaa Ühisgümnaasium I 54 Saaremaa
Kuristiku Gümnaasium 11B 54 Tallinn
Tallinna 21. Kool 54 Tallinn
Arte Gümnaasium 11-kl 54 Tallinn
Audentes Erakool I 54 Tallinn
61.-63. Rannu Keskkool 53 Tartumaa
Haljala Gümnaasium I 53 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Gümnaasium II 53 Raplamaa
64.-67. Lihula Gümnaasium 52 Läänemaa
EBS Gümnaasium 52 Tallinn
Noarootsi Gümnaasium II 52 Läänemaa
Rakvere Reaalgümnaasium 11-kl 52 Lääne-Viru
68.-71. Käina Gümnaasium I 51 Hiiumaa maakonna parim
Tartu Karlova Gümnaasium I 51 Tartumaa
Pärnu Koidula Gümnaasium 10-kl 51 Pärnumaa
Põlva Ühisgümnaasium I 51 Põlvamaa 
72. Rakvere Eragümnaasium 50 Lääne-Viru
73.-77. Juuru Gümnaasium 49 Raplamaa
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 12B 49 Ida-Viru
Pärnu Sütevaka HG secunda H 49 Pärnumaa
Haapsalu Gümnaasiumi 12B 49 Läänemaa
Vinni-Pajusti Gümnaasium KATK 49 Lääne-Viru
78.-80. Käina Gümnaasium II 48 Hiiumaa
Kuristiku Gümnaasium 12B 48 Tallinn
Viimsi Keskkool I   48 Harjumaa
81.-83. Haapsalu Gümnaasium 11-kl 47 Läänemaa
Rapla Vesiroosi Gümnaasium I  47 Raplamaa
Saaremaa Ühisgümnaasium II 47 Saaremaa
84.-85. Viljandi Maagümnaasium II 46 Viljandimaa
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium I 46 Võrumaa
86.-87. Kolga Keskkool II 45 Harjumaa
Taebla Gümnaasium 11-kl 45 Läänemaa
88.-92. Paldiski Gümnaasium 12-kl 44 Harjumaa
Põlva Keskkool II 44 Põlvamaa 
Käina Gümnaasium III 44 Hiiumaa
Tartu Forseliuse Gümnaasium I 44 Tartumaa
Jõgeva Ühisgümnaasium 44 Jõgevamaa 
93.-95. Tallinna Saksa Gümnaasium 43 Tallinn
Puka Keskkool 43 Valgamaa 
Aravete Keskkool I   43 Järvamaa 
96.-98. Põlva Keskkool I  42 Põlvamaa 
Noarootsi Gümnaasium I  42 Läänemaa
Karksi-Nuia Gümnaasium I  42 Viljandimaa
99.-102. Paide Gümnaasium 41 Järvamaa 
Taebla Gümnaasium 10-kl 41 Läänemaa
Parksepa Gümnaasium 41 Võrumaa
Kuristiku Gümnaasium 10B 41 Tallinn
103.-105. Aravete Keskkool II 40 Järvamaa 
Jõhvi Gümnaasium 10B 40 Ida-Viru
Rõngu Keskkool 40 Tartumaa
106.-109. Kolga Keskkool I  38 Harjumaa
Põlva Ühisgümnaasium II 38 Põlvamaa 
Tartu Forseliuse Gümnaasium II 38 Tartumaa
Puhja Gümnaasium 38 Tartumaa
110. Tartu Descartes`Lütseum 36 Tartumaa
111.-113. Õismäe Vene Lütseum 34 Tallinn
Viljandi Paala Gümnaasium 34 Viljandimaa
Rapla Vesiroosi Gümnaasium III 34 Raplamaa
114. Viimsi Keskkool II  33 Harjumaa
115. Tõrva Gümnaasium III 32 Valgamaa 
116. Võru Kreutzwaldi Gümnaasium II 25 Võrumaa