X Eesti Maakilb - hooaeg 2008/2009 Rahvaliiga tulemused
A-finaal
1. Tallinn-Nõmme 66 Igor Habal, Jaan Loide, Vello Tõnso, Harras Madar, Veikko Veersoo 165
2. Torgu 62 Tiit Pruul, Erki Brauer, Anders Vrager, Eero Kaarel 141
3.  Kadrina 62 Madis Replik, Tõnis Sakk, Urmas Hinno, Endel Soo, Jaak Kustavson 135
4. Paikuse 58 Jaan Allik, Peep Pärna, Tiit Lehtme, Kalju Viirsalu 141
5. Juuru/Rapla 58 Peep Vahtrik, Elli Saar, Marek Kuub, Toomas Uuskam 139
6.  Viljandi 54 Jaan Usin, Ants Kõks, Arvo Kreegipuu, Enn Kauber 135
7. Keila Kruvi 53 Viktor Treimuth, Kuldev Ploom, Jaan Õunpuu, Rain Männikus 126
8. Tarvastu 51 Aare Jakobson, Jüri Kuropatkin, Andi Reitel, Aivar Mastik 123
9.  Maaleht 50 Mati Soomre, Sulev Oll, Viio Aitsam, Jaan Mettik, Ann Anton (1988) 140
10. Rappin (Naha küla) 50 Huko Laanoja, Mait Meensalu, Omar Kaljuvee, Raiko Kokmann, Raul Kokmann 116
11. Hanila 46 Jaan Kivisalu, Lembit Pärnpuu, Jüri Nõmmik, Meelis Põhako 119
12. Kernu Kadakas 44 Risto Tedremets, Anne-Malle Hallik 121
13. Räpina v. 44 Mari Kala, Jaan Lomp, Tiit Purika, Riho Zupsman, Kristiina Tigasing (n) 116
14. Valga 43 Rudo Lilleleht, Lisel Helbrodt, Rainer Kuutma, Jaan Rapp 122
15. Võro liin 43 Toomas Lokk, Ülar Lauk, Rein Rusch, Peeter Kiudmaa, Siim Mõttus (18) 113
16. Kiviõli 43 Arne Hannus, Ennu Kaljurand, Andrus Alamaa 111
17. Vara 42 Madis Avi, Siim Avi, Andres Kärp, Kalju Mägi 113
18. Ülenurme 39 Jaan Reimer, Peep Reimer, Jüri Kampa, Mihkel Mägi, Silver Mägi 113
19. Tori 33 Jüri Veenpere, Andres Saar, Katrin Tiimann, Avo Kask 132
20. Anija II 32 Kaire Kroon, Andres Puusepp, Sirje Kruusement, Anne Oruaas 119
21. Saarde Urmas Song, Matis Song, Heini Kalvist, Tõnis Tammet, Ingrid Post, Ruth Song 121
B-finaal
1. Ahja Friedebert 51 Mariann Ehaste, Sulev Uus, Joel Uus, Urmas Ojala, Ants Siim 89
2. Lähte 47 Andrus Jõgar, Maimu Kukke, Elve Kaldoja, Mihkel Hurt, Madis Hurt 110
3. Tähtvere 47 Mart Kiisk, Orm Liiv, Reeta Parmo, Rauno Pärnits 105
4. Vändra II 46 Ago Seer, Kalle Piirküla, Andrus Ütt, Valdur Ojala 106
5. Jõelähtme 46 Arvo Leonidov, Aleks Leonidov, Kalle Pürjemaa, Lauri Lukas, Janek Safranovski 100
6. V-Maarja/Tamsalu 44 Jüri Vilimaa, Ivar Lass, Alar Tiidt, Raivo Raigna, Roomet Sepping 110
7.  SK Kepimurdja 44 Indrek Kalda, Kalle Lõuna, Andrus Karnau, Harri Puskar (1992) 89
8. Venevere küla 39 Tanel Kadai, Kaarel ©estakov, Kristel Oja, Eerik Lumiste, Külli Lumiste (1991) 93
9. Saue Sammas 37 Indrek Tibar, Kaido Lasn, Ulvi Urgard, Terje Urgard 87
10. Tapa 36 Arne Veinberg, Ain Kütt, Indrek Paavle, Andrus Veinberg, Aivar Ojaperv 105
11. Tõrva 36 Laine Tangsoo, Jaan Tangsoo, Arwed Puusalu, Siim Ausmees 86
12. Vändra I  34 Mari Nuut, Käde Reinthal, Aili Merimaa, Kalmer Männik, Aare Auksmaa 107
13. Tartu v. 34 Evi Suurmets, Udo Laurberg, Siim Holvandus, Jaak Kaldoja 97
14. Saue III 33 Virve Laan, Paavo Paas, Enn Tuule, Tiiu Kuuskme 96
15. Noarootsi 31 Ülo Meerits, Rene ©trik, Jevgeni ©trik, Andro Velberg, Ilmar Tammisto (1989) 110
16. Palupera 29 Kalev Lõhmus, Toivo Lepik, Dagmar Uibo, Krista Lokk, Valdis Meos 99
17. Tabivere 29 Rein Annuk, Viktor Trink, Ülo Nõlvak, Toivo Punga, Kristjan Trink (n) 83
18. Märjamaa 28 Enn Sakarias, Mati Toome, Jüri Vassiljev, Tõnu Lõhmus 84
19. Tsirguliina 24 Ivo Pill, Janek Vares, Christo Saega, Siim Sirel, Madis Gross 97
20. Raikküla 24 Hannes Paat, Ester Luik, Reet Saar, Andres Laaneots, Kristo Paat, Alo Suursaar 96
21. Viiratsi 14 Väino Luik, Krista Pääsik, Kai Oidermaa, Jaan-Juhan Oidermaa 109
22. Kullamaa Õnnela Palmiste, Kalju Rauert, Ago Kirsipuu, Ervin Rannik, Rain Koort 90
23. Emmaste Merle Kääri, Merje Kikas, Aimar Pass, Toomas Põllu 90
24. Nissi Jaak Vackermann, Raivo Tammert, Kees Vanamölder, Aino Niinepuu 77