EestiMaaKilb  Rahvaliiga Finaal  11.02.2006 Märjamaal
Toimkond: Koit Nook (peakohtunik), Indrek Salis, Tenno Sivadi, Andres Pulver, Tõnu Talve, Ants Käärma, Mart Vellama
1. Lihula 61 Rein Merila, Sirje Viita, Margus Källe, Ermo Voll;  Kalju Nessel 166
2. Maaleht 55 Mati Soomre, Heino Laiapea, Jaan Mettik, Sulev Oll, Karl Anton (15) 165
3. Põlva vald 53 Andres Kund, Vallo Kask, Vambola Kolbakov, Aare Tamm;  Ago Pääso 165
4. Valga linn 53 Rainer Kuutma, Rudo Lilleleht, Rain Soosaar, Jaan Rapp;  Rein Augas 159
5. Rabivere küla (Hageri khk) 52 Ain Limberg, Einu Mik, Väino Meriloo, Aare Meriloo;  Urmas Kukk 151
6. Märjamaa 50 Enn Sakarias, Toomas Lõhmus, Mati Toome, Jüri Vassiljev 137
7. Haljala 49 Urmas Punga, Egon Mets, Meelis Lainvoo 152
8. Lähte Ühisgümnaasium 48 Üllar Loks, Elve Kaldoja, Maimu Kukke, Madis Hurt (15), Mihkel Hurt (18) 156
9. Anija II 48 Mart Schmeidt, Anne Oruaas, Sirje Kruusement, Andres Puusepp;  Kaire Kroon 153
10. Tarvastu I 46 Andi Reitel, Jüri Kuropatkin, Aivar Mastik, Aare Jakobson;  Rain Hendrikson 145
11. Vara  46 Andres Kärp, Madis Avi, Aivo Noormets, Kalju Mägi, Siim Avi (21) 160
12. Vändra 46 Valdur Ojala, Andrus Ütt, Ago Seer, Rein Soekõrv;  Kalle Piiriküla 158
13. Torgu Kuningriik 45 Tiit Pruul, Riina Mällo, Arnold Saar, Heino Mällo;  Peeter Põder, Enno Lind 160
14. Vihula 45 Kalmer Männik, Klaus Masing, Uno Laur 148
15. Tähtvere 41 Mart Kiisk, Reeta Parmo, Heino Kask, Orm Liiv 147
16. Venevere küla (Laekvere v) 41 Eerik Lumiste, Tanel Kadai, Kaarel Šestakov, Tiit Väljaots 143
17. Tartu vald 38 Heino Sepp, Evi Suurmets, Udo Laurberg, Jaak Kaldoja 137
18. Tootsi/Selja küla 37 Käde Reinthal, Reet Õunas, Avo Kask, Andres Saar 138
19. Karksi 35 Endel Lõks, Avo Lamp, Paul Ereline, Enno Juhansoo;  Maarika Mäekivi (n) 135
20. Tapa linn 34 Andrus Veinberg, Ain Kütt, Einar Kivisalu, Arne Veinberg 136
21. Elva linn Endel Kitsnik, Andres Lensin, Rein Pender, Ülo Haljasorg, Kaarel Pender (16) 111
22. Tõrva linn Laine Tangsoo, Siim Ausmees, Kadri Koppel, Jaan Tangsoo, Herli Savimägi, Argo Mehide 110
Märkus:koha jagamised lahendati lisaküsimuse abil; selle võrdsuse korral saavutas parema koha see võistkond,
kes kogus eelringis rohkem punkte; 
Finaali tabeli seletus: koht; võistkonna nimi; punktide arv finaalis; võistkonna koosseis (kilvarid,
kes osalesid vaid eelringi mängudes, on tabelisse märgitud õhukese kirjaga); eelringi ja finaali
punktid kokku
2. (Kallisto) - vastasid ära vaid Põlva ja Vihula
5. (Eesti- ja Liivimaa lipp) - eksis vaid Põlva
11.(koprofaagia) - vastasid kõik ära
12. (nokkloom) - eksisid vaid Tähtvere ja Tapa
14. (mesilasmürk) - ainus täistabamus oli Torgul
15. (eesti maatõug) - eksisid vaid Lähte, Vändra ja Tapa
16. (Vasalemma, Peipsiääre) - täistabamus Põlvalt ja Haljalalt
18. (Bira, Bidžan) - Lihula sai ainsana 1p 
21. (P.E.Wilde) - vastasid ära vaid Haljala ja Vändra
22. (Peetel) - vastasid ära vaid Maaleht, Valga ja Rabivere
23. (Hengo Tulnola) - vastasid ära vaid Lähte, Tarvastu ja Tartu vald
26. (Kristjan Jaagu) - vastasid ära vaid Lihula ja Maaleht
29. (viljapeksumasin) - vastasid kõik ära
39. (Nižinski) - ainus õige vastus tuli Lähtelt
41. (dobermann) - eksisid vaid Tootsi/Selja ja Tapa
49. (aaderdama) - vastasid ära vaid Anija II, Haljala ja Torgu
50. (mustikad) - ei vastanud keegi ära