IV EestiMaaKilb 2002/2003 finaal 15.03.03. Särevere

-------------------------------------------------------------- 

     Toimkond: Jaan Allik, Koit Nook, Indrek Salis, Marko Siil, Tenno Sivadi, Tõnu Talve

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.    Tallinn – Nõmme     68 (6)       Jaan Loide, Vello Tõnso, Harras Madar, Veikko Veersoo, Ove Põder (n)

2.    Kolga küla                 68 (4)       Ott Sandrak, Indrek Birkan, Jüri Liiv, Raul Raudsepp

3.    ML Tallinn                61             Rein Laumets, Lembit Laumets, Tõnu Loit, Eik Sagen, Aadu Kaar

4.    Tootsi vald                 58             Ain Käärt, Reet Õunas, Käde Reinthal, Ilmar Lumiste

5.    Otepää vald                56 (6)    Aarne Steinbach, Kaido Mägi, Mairold Kõrvel, Jaan Lomp, Kadri Steinbach (n)

6.    Türi vald                     56 (4)      Alar Särgava, Anne Kivine, Mait Kivine, Veiko Valang, Anu Valang (n)

7.    Hanila vald                 54 (6)      Tarmo Agamaa, Jaak Kesamaa, Jaan Kivisalu, Jüri Nõmmik, Lembit Pärnpuu

8.    Paikuse vald               54 (6)       Peep Pärna, Kalju Viirsalu, Ain Uusna, Simm Hiidma, Matis Song (n)

9.    Nissi vald                   52             Raivo Tammert, Jaak Vackermann, Peeter-Erik Kubo, Ain Karutoom

10.   Rae vald                     51             Jevgeni Nurmla, Tomas Luukas, Rene Reismaa, Katrin Kaseorg

11.   Tartu linn                   50 (6)       Rein Ets, Uno Ainsoo, Lembit Ainsoo, Tiit Naarits, Arko Olesk (n)

12.   Kernu Kadakas          50 (6)       Risto Tedremets, Anne-Malle Hallik, Ivar Ruiso, Andres Bahovski

13.   Haapsalu linn I         47             Raul Tammet, Margus Maiste, Aivar Õepa, Talis Vare, Andrus Ammas

14.   Keila linn                   46             Allar Viivik, Hillar Nahkmann, Toivo Lodjak, Kuldev Ploom, Alvar Niglas

15.   Kadrina vald             45 (6)        Tõnis Sakk, Endel Soo, Urmas Hinno, Jaak Kustavson, Madis Replik

16.   Harku vald II           45 (6)         Hugo Tang, Rein Kooli, Mati Niin, Aarne Sibrik

17.   Vinni vald                 42              Toomas Uuskam, Andres Pulver, Kaupo Nurk, Illar Tõnisson, Jaan Nõmmik

18.   Põhja-Tallinn           41              Andres Kasesalu, Alar Heinaste, Aare Olander, Juhan Teder, Siim Heinaste (n)

19.   Pühalepa vald           38             Tiit Kerves, Taivo Rist, Urmas Berkmann, Vello Kaskor

20.   Kiviõli linn                37 (6)        Aivar Pahka, Ennu Kaljurand, Arne Hannus, Rein Oselin, Alar Soppe

21.   Albu vald                   37 (4)        Mart Vellama, Rein Arjukese, Jaan Õunpuu, Ain Kütt

22.   Viljandi linn              35             Enn Kauber, Ants Kõks, Jaan Usin, Arvo Nurm, Siim Habakukk (n)

23.   Taebla vald               33             Mati Räli, Toomas Räli, Hillar Salm, Aare Vaalmaa

24.   Haapsalu linn II      31              Heino Tamm, Anne Ehala, Rein Reimets, Kaido Sipelgas, Mati Jets  

25.   Räpina vald          21  Mait Meensalu, Riho Zupsman, Ülar Solman, Tiit Purika, Artur Purika, Kristo Varend (n)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           Valdade Meistri edetabel:

1.   Kolga küla (Kuusalu vald)  68 punkti; - EestiMaaKilb 2002/2003 Valdade Meister

2. Tootsi vald  58 p.;  3. Türi vald  56 p.;  4. Hanila vald  54 p.;  5. Taebla vald  33 p.;  6. Räpina vald  21 p.;

 

Edukaim uustulnuk – Hanila vald (Läänemaa)

 

Parim naiskond – Kõue vald (üldjärjestuses 31.koht) – Sirje Saulep, Tiiu Lõoke, Inge Tuuleveski, Maris Mendelmann

Parim perevõistkond – Varbla vald (48.koht) – perekond Saatmäe :  Elle, Ervin, Jüri, Sulev

EestiMaaKilva 2-kordne võitja – Jaan Loide (2001 – Keila linn; 2003 – Tallinn-Nõmme)

 

Senised edukamad võistkonnad: (kohad vastavalt aastal 2000-Suure-Jaani; 2001-Jüri; 2002-Otepää; 2003-Särevere)                                                                                                                                                                                               

   Otepää vald (Valgamaa; Ugandi regioon)                             -    2. koht;  8. koht;  1. koht;  5. koht;

   Kolga küla (Kuusalu vald; Harjumaa; Harjumaa regioon)   -    7. koht;  7. koht;  6. koht;  2. koht;

   Tootsi vald (Pärnumaa; Sakala regioon)                                -    3. koht;  6. koht; 13. koht;  4. koht;

   Keila linn (Harjumaa; Harjumaa regioon)                            -    5. koht;  1. koht;  9. koht; 14. koht;

   Kadrina vald (Lääne-Virumaa; Virumaa regioon)                -     8. koht;  2. koht;  4. koht; 15. koht;

   Türi vald (Järvamaa; Sakala regioon)                                     -    4. koht;  4. koht; 16. koht;  6. koht;

   Tallinn-Nõmme (Tallinn; Harjumaa regioon)                      -                                3. koht;  1. koht;    

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                        

                                                                                                                                                                        Koostanud: Tenno Sivadi (Eesti Mälumänguliit)