Tallinna 6.-9. klassi õpilaste mälumäng Koolikilb 2003  13.04.2003 Pirita VAK

       T U L E M U S E D    (50 küsimust; mängujuhid: Peeter-Erik Kubo ja Tenno Sivadi)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

1. Inglise Kolledž 7a klass                   78 p. - Hendrick Rang, Taniel Vaaderpass, Hendrik Meelak

2.-3. Kadrioru Saksa Gümn. 7b klass   69    - Mihkel Kõrbe, Antero Laas, Henn Laidra

   Õismäe HG 9a klass „Porokomisjon“   69    - Tõnis Eilat, Rene Kullör, Mihkel Rünkla

4.-5. Audentes EK 7b klass                  67    - Ronald Väli, Kirke-Hellen Kukumägi, Raido Raad

       Audentes EK 8a/b klass               67    - Mihkel Sirel, Gertrud Rehe, Kreete Käos

6.  Nõmme Gümn. 9. klass                  65    - Maarja Heina, Katrin Pabbo, Kärt Avango

7.  21. kool 8c klass                              64   - Mihkel Vasar, Kalle-Priit Vatter, Neeme-Andreas Eller

8.  Reaalkool 6b klass „Inimkilp“           59   - Andres Lang, Märt Mägi, Karl Laumets

9.  Reaalkool 6b klass „Rakett“             56    - Marten Raiend, Rasmus Raud

10. Inglise Kolledž 6b klass                  55   - Toomas Pruunsild, Tanel Tommingas, Kaspar Ploom

11. Reaalkool 8. klass „Magnoolia“         52   - Maria Vita, Aile Keskel, Paula Lindsalu

12. Õismäe HG 6a klass                       49   - Liisa Järv, Viire Johandi, Mariliis Ott

13. Õismäe HG 7a klass                       46   - Taavi Eilat, Henri Pontak, Madis Tänava

14. Audentes EK 7a klass                     43   - Rasmus Noormägi

15. Audentes EK 6. klass                      42   - Kaisa Kukk, Ivari Kull

16. Merivälja PK 6b klass                      36   - Triin Prants, Gerdi Raidma, Susanne Kuuskman

17. Rahumäe PK 7. klass                       33   - Kristel Ets, Bärbel Kaur, Monika Järv 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 8.-9. klasside paremusjärjestus:                         6. klasside paremusjärjestus:

 

1. ÕHG 9a klass „Porokomisjon“  69                         1. RK 6b klass „Inimkilp“      59            

2. Audentes EK 8a/b klass        67                         2. RK 6b klass „Rakett“         56

3. Nõmme Gümn. 9. klass         65                         3. Inglise Kalledž 6b klass     55

4. 21. kool 8c klass                     64                         4. ÕHG 6a klass                   49

5. RK 8. klass „Magnoolia“           52                        5. Audentes EK 6. klass        42

                                                                               6. Merivälja PK 6b klass       36   

  7. klasside paremusjärjestus:                             

                                                                               Tüdrukute võistkonnad:                                                                                         

1. Inglise Kolledž 7a klass          78                      

2. Kadrioru SG 7b klass             69                        1. Nõmme Gümn. 9. klass      65

3. Audentes EK 7b klass            67                        2. RK 8. klass „Magnoolia“       52

4. ÕHG 7a klass                         46                       3. ÕHG 6a klass                     49

5. Audentes EK 7a klass             43                       4. Merivälja PK 6b klass         36

6. Rahumäe PK 7. klass              33                       5. Rahumäe PK 7. klass          33 

 

Edukaim üksikmängija:   Rasmus Noormägi (Audentes EK 7a klass)

Parimad paarid:  1. Marten Raiend – Rasmus Raud (RK 6b klass „Rakett“) 

                             2. Kaisa Kukk – Ivari Kull (Audentes EK 6. klass)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------