37. KLOOSTRITURNIIR KIRJANDUSTEEMA VÕISTLUSE LÕPPTABEL

 

KOHT

VÕISTKOND

VÕISTKONNA KOOSSEIS

PUNKTID

1-2

ISSANDA VITS

Andres Kasesalu, Indrek Salis, Jevgeni Nurmla

56 p.

1-2

DUUBEL

Rein Põder, Ove Põder, Tarmo Vahter

56 p.

3

KIKU

Anne-Malle Hallik, Vello Tõnso, Erkki Kasemets

52 p.

4

KÕUE RADA

Sirje Saulep, Tõnu Talve, Jaan Õunpuu

45 p.

5

MC PÕHJARANNIK

Madis Replik, Mart Vellama, Kalmer Männik

44 p.

6-7

HISTORIA

Erkki Bahovski, Janek Salme, Heiki Suurkask

39 p.

6-7

TALLINNA TP

Jaan Lomp, Mati Seppel, Viktor Treimuth

39 p.

8

NOTI

Hugo Tang, Mati Niin, Kuldev Ploom

38 p.

9

PADAKONN

Juhan Teder, Alar Heinaste, Eela Velström

36 p.

10

WILDE

Aadu Kaar, Jaan Naaber, Harras Madar

32 p.

11

SAMMAS

 Kaido Lasn, Indrek Tibar, Toomas Vaks

31 p.

12

LIBLIKAS

Riina Sikkut, Mihkel Lasn, Katrin Lasn

30 p.

13

MASHA & POJAD

Peeter Kaasik, Kadi-Ann Kraut, Tõnis Möldre

28 p.

14

SP VIIMSI

Martti Suurorg, Sven-Erik Stamberg

19 p.

15

MÕIGU VAIM

Heiki Viljarand, Indrek Kristenbrun

13 p.

16

HAAVAMÄE

Aime Lahtmäe, Karin-Liis Lahtmäe, Lauri Lahtmäe

12 p.

17

KAKK

Arwed Puusalu, Evi Sokk

9 p.

18

PIRITA NOORED

Beatrice-Marlene Metsaorg, Maria Metsaorg

3 p.

 

37. KLOOSTRITURNIIR KUNSTITEEMA VÕISTLUSE LÕPPTABEL

 

KOHT

VÕISTKOND

VÕISTKONNA KOOSSEIS

PUNKTID

1

KIKU

Anne-Malle Hallik, Vello Tõnso, Erkki Kasemets

54 p.

2

ISSANDA VITS

Andres Kasesalu, Indrek Salis, Jevgeni Nurmla

48 p.

3

DUUBEL

Rein Põder, Ove Põder, Tarmo Vahter

39 p.

4-5

TALLINNA TP

Jaan Lomp, Mati Seppel, Viktor Treimuth

34 p.

4-5

NOTI

Hugo Tang, Mati Niin, Kuldev Ploom

34 p.

6

PADAKONN

Juhan Teder, Alar Heinaste, Eela Velström

26 p.

7

MASHA & POJAD

Peeter Kaasik, Kadi-Ann Kraut, Tõnis Möldre

23 p.

8-10

HISTORIA

Erkki Bahovski, Janek Salme, Heiki Suurkask

22 p.

8-10

MC PÕHJARANNIK

Madis Replik, Mart Vellama, Kalmer Männik

22 p.

8-10

SAMMAS

 Kaido Lasn, Indrek Tibar, Toomas Vaks

22 p.

11

KÕUE RADA

Sirje Saulep, Tõnu Talve, Jaan Õunpuu

20 p.

12-13

MÕIGU VAIM

Heiki Viljarand, Indrek Kristenbrun

19 p.

12-13

SP VIIMSI

Martti Suurorg, Sven-Erik Stamberg

19 p.

14

KAKK

Arwed Puusalu, Evi Sokk

17 p.

15

HAAVAMÄE

Aime Lahtmäe, Karin-Liis Lahtmäe, Lauri Lahtmäe

16 p.

16

LIBLIKAS

Riina Sikkut, Mihkel Lasn, Katrin Lasn

14 p.

17

WILDE

Aadu Kaar, Jaan Naaber, Harras Madar

13 p.

18

PIRITA NOORED

Beatrice-Marlene Metsaorg, Maria Metsaorg

5 p.

 

Mängu juhtisid Jaan Loide ja Peeter Kubo