XXXIV KLOOSTRITURNIIR jaanuar 2008
Maateadusemängu "GEO" edetabel
1. Noti 52 Hugo Tang, Mati Niin, Kuldev Ploom
2. Duubel 49 Ove ja Rein Põder, Tauno Vahter
3. Kolga 45 Ott Sandrak, Jüri Liiv, Raul Raudsepp
4.-5. Kura Kurk 44 Tenno Sivadi, Endel Soo, Anne-Malle Hallik
Padakonn 44 Hannes Leidla, Paul Madalik, Piret Kuldna
6.-7. Keila 39 Kalmer Saar, Toivo Lodjak, Harras Madar
Issanda Vits 39 Indrek Salis, Jevgeni Nurmla, Andres Kasesalu
8.-9. Sposato Pojad 29 Taivo Rist, Martti Suurorg, Mehis Priks
MC Põhjarannik 29 Kalmer Männik, Klaus Masing, Mart Vellama
10.-12. Prootos 28 Viktor Treimuth, Jaan Lomp, Toomas Puhvel
Anija 28 Eik Sagen, Kaire Kroon, Mart Schmeidt
Mutato Nomine 28 Sven Oidjärv, Arvi Matvei
13. Ussisugu 22 Valle Raidla, Jaan Pärn, Indrek Paavle
14. Manivald 17 Raivo Tammert, Jaak Vackermann, Taisto Rautalainen
15. Sammas 15 Kaido, Katrin ja Mihkel Lasn
16. Tabasalu KEK 11 Priit Leito, Jürgen Pelt, Alo Reintam
17.  Pirita Päpi 6 Beatrice ja Jüri Metsaorg
18. Troika 4 vene-restoran "Troika" mnemokoondis
Bioloogiamängu "BIO" edetabel
1.-5. Anija 49 Eik Sagen, Kaire Kroon, Mart Schmeidt
MC Põhjarannik 49 Kalmer Männik, Klaus Masing, Mart Vellama
Ussisugu 49 Valle Raidla, Jaan Pärn, Indrek Paavle
Kolga 49 Ott Sandrak, Jüri Liiv, Raul Raudsepp
Issanda Vits 49 Indrek Salis, Jevgeni Nurmla, Andres Kasesalu
6. Sposato Pojad 45 Taivo Rist, Martti Suurorg, Mehis Priks
7.-8. Noti 43 Hugo Tang, Mati Niin, Kuldev Ploom
Mutato Nomine 43 Sven Oidjärv, Arvi Matvei
9.-10. Kura Kurk 41 Tenno Sivadi, Endel Soo, Anne-Malle Hallik
Duubel 41 Ove ja Rein Põder, Tauno Vahter
11. Keila 39 Kalmer Saar, Toivo Lodjak, Harras Madar
12. Prootos 36 Viktor Treimuth, Jaan Lomp, Toomas Puhvel
13. Sammas 32 Kaido, Katrin ja Mihkel Lasn
14. Manivald 31 Raivo Tammert, Jaak Vackermann, Taisto Rautalainen
15. Padakonn 30 Hannes Leidla, Paul Madalik, Piret Kuldna
16. Tabasalu KEK 26 Priit Leito, Jürgen Pelt, Alo Reintam
17. Pirita Päpi 13 Beatrice ja Jüri Metsaorg
18. Troika 12 vene-restoran "Troika" mnemokoondis
Temaatiliste mängude "GEO" ja "BIO" noorimaks osavõtjaks oli Tallinna Prantsuse Lütseumi IV klassi
õpilane Beatrice Metsaorg. Mängujuhid: Peeter-Erik Kubo, Jaan Loide ja Eduard "Traksid" Rihm