|
Eesti
mälumängu võistkondlikud meistrivõistlused 2006 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.-16.aprill Tallinnas,
Õismäe Humanitaargümnaasiumi saalis |
|
|
Peakohtunik: Aare Olander |
Tabloo: Anti Sullin, Laur
Joost |
|
|
Teised küsimuste
koostajad: Andres Kasesalu, Alar Heinaste, Timo Tarve, Tenno Sivadi, Indrek
Paavle |
|
|
1. |
Rae-Kolga |
|
143 |
|
Jevgeni Nurmla, Jüri
Liiv, Andres Allpere, Indrek Birkan, Mati Räli |
|
|
2. |
Maarjamäe |
|
137 |
|
Ove Põder, Tauno Vahter,
Peeter-Erik Kubo, Tiit Naarits, Rein Põder |
|
|
3. |
NordBioChem I |
|
136 |
|
Andres Kund, Margus
Maiste, Lembit Ainsoo, Tõnis Poom, Vallo Kask |
|
|
4. |
Kvart |
|
133 |
|
Rein Ets, Indrek Salis,
Tõnu Talve, Lauri Naber, Arko Olesk |
|
|
5. |
Paikuse |
|
127 |
|
Jaan Allik, Leino Pahtma,
Alar Särgava, Jaan Usin, Matis Song |
|
|
6. |
Tallinn-Nõmme |
|
119 |
|
Jaan Loide, Vello Tõnso,
Harras Madar, Igor Habal, Veikko Veersoo |
|
|
7. |
Overall |
|
114 |
|
Heino Raivet, Madis
Replik, Marek Ühtegi, Erik Aru, Tiit Hunt |
|
|
8.-9. |
Taip |
|
107 |
|
Tiit Kerves, Taivo Rist,
Heiki Suurkask, Anne-Malle Hallik, Mart Vellama |
|
|
Audentes/Rakvere |
|
107 |
|
Andres Pulver, Jaan
Nõmmik, Endel Soo, Toomas Uuskam, Illar Tõnisson |
|
10. |
Anija |
|
98 |
|
Rein Laumets, Eik Sagen,
Elma Matsalu, Tõnu Loit, Valle Vilimäe |
|
|
11. |
Geoloogiakeskus |
|
93 |
|
Mati Niin, Kuldev Ploom,
Hugo Tang, Tiit Mardim, Jaan Õunpuu |
|
|
12. |
Haapsalu |
|
91 |
|
Raul Tammet, Anne Ehala,
Eve Otstavel, Andres Ammas, Aivar Õepa |
|
|
13. |
Keila |
|
90 |
|
Allar Viivik, Hillar
Nahkmann, Alvar Niglas, Toivo Lodjak, Kalmer Saar |
|
14. |
SEB Ühisliising |
|
88 |
|
Marko Siil, Ants Põldoja,
Toomas Lokk, Kaido Floren, Kristjan Leppik |
|
|
15. |
Valga klubi |
|
85 |
|
Rudo Lilleleht, Lisel
Helbrodt, Rainer Kuutma, Rain Soosaar, Jaan Rapp |
|
16. |
NordBioChem II |
|
81 |
|
Koit Nook, Raul Raudsepp,
Toomas Kümmel, Martti Suurorg, Tõnu Kalvet |
|
17. |
Räpina |
|
72 |
|
Jaan Lomp, Mait Meensalu,
Riho Zupsman, Raul Kokmann, Tiit Purika |
|
|
18. |
Sigwar |
|
70 |
|
Aivar Pahka, Ennu
Kaljurand, Rein Oselin, Arne Hannus, Alar Soppe |
|
|
19. |
Tondi KEK |
|
57 |
|
Martin Aus, Kaido Lasn,
Jaan Pärn, Lauri Leet, Kaarel Kuurmaa |
|
|
20. |
Postimees |
|
55 |
|
Andres Keil, Neeme Korv,
Erkki Bahovski, Liisi Poll, Arthur Barsegjan |
|
|
21. |
Ristik |
|
50 |
|
Marek Kuub, Ilmar Trull,
Priit Erikson, Villu Tamme, Marjaana Allsalu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teemade järgi edukamad
võistkonnad: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajalugu/poliitika |
|
1. Rae-Kolga 36; 2. NBC I
35; 3.Kvart 33; 4.-5. Paikuse, Rakvere 32; 6. Tln-Nõmme 31 |
|
|
|
Geograafia/loodus |
|
1. Rae-Kolga 36; 2.-3.
Keila, Maarjamäe 31; 4.-6. Taip, Kvart, Paikuse 30 |
|
|
|
Sport/teadus-tehnika |
|
1.-2. Rae-Kolga,
Maarjamäe 37; 3. NBC I 35; 4.-5. Kvart, SEB 33; 6. Overall 32 |
|
|
Kultuur |
|
1. Maarjamäe 39; 2.-3.
Kvart, NBC I 37; 4. Paikuse 36; 5. Rae-Kolga 34; 6.-7. Haapsalu, Tln-Nõmme 29 |
|
|
|
|
|
|
Sponsorid: |
|
|
kirjastused: Ersen,
Tänapäev, Avita, Grenader, Huma, Olion, Eesti Entsüklopeediakirjastus |
|
|
kunstnikud-graafikud:
Tarmo Roosimölder, Viive Noor, Mati Vaitmaa, Tõnis Laanemaa |
|
|
teatrid: Eesti
Draamateater, Tallinna Linnateater, teater NO99, von Krahli Teater, Nuku- ja
Noorsooteater |
|
|
MTÜ Loodusajakiri,
Jazzkaar, kaardifirma Regio, videofilmide tootja Sonatiin oü, CD-vabrik Theka |
|
|
Loksa Ravikeskus,
ajastuhõnguline restoran Olde Hansa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|