SELGUSID EESTI 2003. A. VÕISTKONDLIKUD MEISTRID MÄLUMÄNGUS

 

 

Tallinnas Õismäe Humanitaargümnaasiumi saalis toimusid 5. ja 6. aprillil 2003. a. Eesti võistkondlikud meistrivõistlused mälumängus.

Kõrgliigas osales 17 5-liikmelist võistkonda.

100 küsimusest koosnenud mängu tulemusel võitis Eesti meistritiitli Eesti Entsüklopeediakirjastuse AS (Leino Pahtma, Alar Särgava, Ilmar Lumiste, Matis Song ja Jaan Allik) 120 punktiga 200-st võimalikust. Hõbemedali pälvis Rae valla võistkond (Andres Allpere, Indrek Birkan, Jüri Liiv, Rene Reismaa, Jevgeni Nurmla) 117 punktiga ning pronksmedali 108 punktiga võistkond Bizpak (Rein Laumets, Eik Sagen, Tõnu Loit, Aadu Kaar, Peeter-Erik Kubo).

Järgnesid :

4. Audentes/Rakvere (Jaan Nõmmik, Andres Pulver, Tõnis Sakk, Endel Soo, Toomas Uuskam) 107 p.

5. Geoloogiakeskus (Mati Niin, Hugo Tang, Jaan Õunpuu, Tiit Mardim, Kuldev Ploom) 102 p.

6. Tamsalu Veskid-EPT (Tenno Sivadi, Madis Replik, Alar Tiidt, Urmas Hinno, Raivo Raigna) 101 p.

7. Nõmme (Jaan Loide, Harras Madar, Vello Tõnso, Veikko Veersoo, Owe Põder) 99 p.

8. Põlva (Anne-Malle Hallik, Kadri Steinbach, Lembit Ainsoo, Andres Kund, Koit Nook) 98 p.

9. Kvart (Tartu) : Tõnu Talve, Rein Ets, Tiit Naarits, Arko Olesk, Jaan Lomp 95 p.

10. Haapsalu (Andres Ammas, Margus Maiste, Raul Tammet, Talis Vare, Aivar Õepa) 93 p.

11. Kilingi-Nõmme (Urmas Song, Tõnu Pärn, Simm Hiidma, Peep Pärna, Kalju Viirsalu) 92 p.

12. Ühisliisingu AS (Kaido Floren, Kristjan Leppik, Toomas Lokk, Ants Põldoja, Marko Siil) 91 p.

13. Tootsi Turvas AS (Reet Õunas, Mari Nuut, Arved Puusalu, Ants Kõks, Ain Käärt, Andrus Ütt) 86 p.

14. Overall AS (Erik Aru, Sven Tamming/Allan Plekksepp, Heino Raivet, Ruudi Kongas, Peeter Lusmägi) 85 p.

15. Keila (Robert Helde, Toivo Lodjak, Hillar Nahkmann, Alvar Niglas, Allar Viivik) 61 p.

16. Räpina (Mait Meensalu, Riho Zupsmann, Kristo Varend, Ülar Solman, Tiit Purika) 60 p.

17. Tondi KEK (Jaan Pärn, Rein Pärn, Andres Surju, Lauri Leet, Timo Tarve) 55 p.

 

Teemade kokkuvõttes olid paremad :

  1. Ajalugu ja poliitika : Haapsalu
  2. Loodus ja geograafia : Audentes/Rakvere
  3. Sport ning teadus-tehnika : Tamsalu Veskid-EPT ning Rae vald
  4. Kultuur : Eesti Entsüklopeediakirjastus

 

Eesti meistrivõistlusi toetasid Eesti Entsüklopeediakirjastuse AS, kirjastused Varrak, Ersen, "Rahva  Raamat", AS Rigual/Maailmaviljad ja Õismäe Humanitaargümnaasium.

 

Eesti 2003. a. meistrivõistlused üksikmälumängus toimuvad Õismäe Humanitaargümnaasiumi saalis 19. aprillil algusega kl. 12.00 ning paarismängu meistrivõistlused 20. aprillil algusega kl. 12.00. Samas selguvad ka karikavõitjad.

 

Kõik huvilised on oodatud võistlema. Soovitav on eelregistreerimine E-posti aadressile : salis@neti.ee.

 

 

EESTI MÄLUMÄNGULIIT