AARE SIRELI VIII MEMORIAAL / VÕISTKONDLIK EM TULEMUSED 05.11.05.

 

  1. Duubel (Peeter Kubo, Ove Põder, Rein Põder, Tauno Vahter)              89
  2. Turvas (Jaan Allik, Leino Pahtma, Matis Song, Alar Särgava)                76
  3. Kalamaja Tsirkus (Anne-Malle Hallik, Madis Replik, Tenno Sivadi, Alar Tiidt)  74
  4. Iron (Ian Bayley, Pat Gibson, Nick Mills, Dorjana Širola)          UK-CRO         69
  5. Kvart (Rein Ets, Tiit Naarits, Lauri Naber, Arko Olesk)                                    68
  6. Clockwork (BEL, nimesid ei kirjutanud)                                                           68
  7. NordBioChem (Lembit Ainsoo, Vallo Kask, Andres Kund, Toomas

Kümmel)                                                                                                          63

8.   Milhous Warriors (UK, nimesid ei kirjutanud)                                                62

9.   Kuma (Mati Niin, Hugo Tang, Mart Vellama, Jaan Õunpuu)                  59

10. Café Den Hemel (BEL, Paul Arts, Chris Braxel, Eric Hemelaers, Nico

Pattyn)                                                                                                                   59

11. Overall (Erik Aru, Aare Olander, Heino Raivet, Marek Ühtegi) 59

12. Martine Van Camp (BEL) 58

13. Fab 4 (BEL, Patrick Andries, Derk De Graaf, Jo Vandenbroucke, Peter Vollebergh ) 57

14. Kamikadze (BEL, Bruno Sepauw, Albert November, Ronny Swiggers) 56

15. Nõmme (Jaan Loide, Harras Madar, Vello Tõnso, Veikko Veersoo)     55

16. –17. Kolga (Andres Allpere, Jüri Liiv, Raul Raudsepp, Ott Sandrak), Inlijolu (BEL, Lieven Van Den Brande, Johan Vander Elst, Luc Venstermans, Ingrid Verelst)                                                                                                              53

18. Juuru (Igor Habal, Klaus Masing, Kalmer Männik, Raivo Raigna)                      52

19. Parila (Alar Heinaste, Andres Kasesalu, Hannes Leidla, Paul Madalik) 51

20. Hovedstyret av 1914 (NOR, Mats Bergstrøm, Tore Dahl, Truls Flatberg, Ole Martin Halck) 50

21.-23. Ristik (Marjaana Allsalu, Marek Kuub, Rauno Pärnits, Ilmar Trull);  Kili-Kili-Zwam Survivors (BEL, Steven De Ceuster, Chris Lemahieu, Lars Van Moer, Ilse Tremborn), Ashford Road A (UK, Mark Kerr, Eric Kilby, Chris Quinn, Brian Wilkins) 48

24. Broken Hearts (UK, Olav Bjortomt, Toby Cox, Nic Paul, David Stainer) 46

25. Ithilien rangers (UK, Jamie Dodding, Steve Dodding, Kathryn Johnson, Beth Maclure) 44

26. IDL (NOR, Trine Aalborg, Trond Bastard, Christian Haugen-Flermoe, Vibeke Stang Lingås) 43

27. The Meaning of Quiz (UK, Paul Emerson, Chris Jones, C.J.de Mooi, Ted Phillips) 42

28. Four Esses (UK, Barry Simmons, Phil Smith, Jan Smith, Phil Smith) 41

29. Anija (Rein Laumets, Elma Matsalu, Eik Sagen, Vale Vilimäe) 40

30.- 33. Keila/Elion (Toivo Lodjak, Hillar Nahkmann, Alvar Niglas, Allar Viivik), Kilingi-Nõmme (Ilmar Lumiste, Kalev Mäesalu, Tõnis Poom, Urmas Song), Toru (Kaido Floren, Kristjan Leppik, Toomas Lokk, Marko Siil), Army Surplus (UK) 38

34.-35. Koiva Kobras (Rein Hiob, Margus Maiste, Veiko Tonts, Jaan Usin), Tampereen Tietoviisaat (FIN, Pertti Alanen, Jari Hynninen, Kauko Putikka, Tuomas Tumi)                                                                                                   37

36.-37. SP Viimsi (Indrek Paavle, Mehis Priks, Taivo Rist, Martti Suurorg), Tondi KEK (Martin Aus, Kaido Lasn, Rein Pärn, Timo Tarve)                          32

38.-39. The Unicorn (UK, Den Fisk, Gerry Keay, Gill Keay, Jim Smalley), Haway the Lads (UK) 31

40. GaGa (BEL, Emmanuel Lerno, Dieter Vanheuverbeke, Karl Vanheuverbeke, Astrid Van Kersschaever)                                                                             25

41. Winners (FIN)                                                                                                18

42. Fair Play Fan Club (Jaan Lomp)                                                                       17